O mně a cestě za Luna Baby

✨O mně✨

IMG_0760-50

Už je to nějaký ten pátek, co jsem se Vám naposledy představila a řekla kdo za touto značkou vlastně stojí. Rozhodla jsem se to dneska změnit a povyprávět vám něco o sobě a mém životě.
 
Luna Baby není jenom jedna z dalších značek pro miminka, kterou na Instagramu nebo celých sítím potkáváte dnes a denně. Je jedinečná a prostě svoje, protože přesně taková jsem i já. Je mi 33 let, žiju na Jižní Moravě, kam jsem se přestěhovala s partnerem po 8 letech života za oceánem v Austrálii a do naší rodiny patří ještě jeho výsost vrchní asistent a dozorce kvality bostonský teriér Ruda. Tenhle člen týmu je kapitola sama pro sebe a někdy si říkám, jestli jsem neměla Instagram založit i jemu, je to moje láska a miláček a pravidelně ho ve storýčkách můžete potkávat.
 
Před Austrálií jsem vyrostla a prožila svoje první krůčky jako dospělý a rozumný (hahaha) člověk v Praze. Mám za sebou střední zahradnickou a vysokou se stejným zaměřením, kterou jsem zakončila bakalářem. Pokud byste ale chtěli rady ohledně rostlin, tak mně se určitě neptejte, většinu z nich doma utrápím suchem a co přežije tak pro změnu v záchvatu péče přeliju.
 
IMG_20181114_194953
 
Na studium na vysoké nevzpomínám ráda a bylo to jedno z nejtemnějších období v mém životě. Měla jsem velké deprese, úzkosti a přišla jsem si velmi opuštěná, osamělá a na všechno sama. Na jeho konci jsem vyhledala odbornou pomoc a jsem za to velmi ráda, protože to otočilo můj život o 360 stupňů jinam a i díky tomu jsem zvládla věci, co jsem zvládla.
 
V Austrálii jsem většinu své profesní kariéry vázala kytky jako floristka a tuhle práci jsem měla opravdu ráda. Stále si myslím, že jedna krásná kytice vydá za tisíc takových těch darů "aby se neřeklo", myšleno kosmetické balíčky od firem co nepoužíváte, láhve alkoholu co nepijete atd... Každý si může doplnit to svoje, protože jsem si jistá, že alespoň jeden z nich máte právě teď někde doma.
 
Když jsme se rozhodli vrátit do vlasti, bujel zrovna coviďák a já jsem za dlouhých únorových večerů přemýšlela co chci dělat. K vázání jsem se v čechách vracet nechtěla, potřebovala jsem nový start a rozhodla se popustit svého kreativního ducha na špacír a začít šít věci pro miminka.
Přijde vám to zvláštní nebo odvážné? Proč zrovna pro miminka, když její mimino je bostonský teriér Ruda?
 
Vybírala jsem akorát dárek pro kamarádku co očekávala první dítě a přišlo mi, že věci na e-shopech pro miminka jsou hodně na jedno brdo. Všechno bylo velmi stejné ale nerezonovalo s tím co jsem si představovala já. Buď to bylo moc uhlazené, moc růžové, moc modré, moc chlupaté nebo naopak moc holé. Chápeme se, že? Prostě tam nebyla žádná alternativa, která by zářila jedinečností a nevšedností. Přislo mi to jako velká škoda. 
 
Rozhodla jsem se to dělat jinak, látky vybírám tak aby to nebyly okoukané vzory co běžně vidíte v obchodech nebo na sítích. Můžete pak tedy se svými drobky zářit jedinečností a pocitem mimořádnosti.
 
IMG_20191018_171254 (1)
 
A ještě nějaké detaily o mně?
Jsem vegetariánka, chtěla bych adoptovat většinu psů co vidím na stránkách útulků a depozit pro zvířata, bojuji za kastraci koček zvláště na českých vesnicích. Jsem vysoce citlivá a žiji s běžně citlivým partnerem, takže to je někdy horská dráha. 
Miluju true crime podcasty, seriály, dokumenty filmy a všechno kolem. Mám kolekci DVD Vražd v Midsomeru což je jeden z mých nejoblíbenějších seriálů a neumím péct. Za to ale ráda a dobře vařím. Mám vlastní ségru a dva napůl nevlastní sourozence. Moje rodiče již zemřeli ale mám nevlastní mámu. 
Nerada se koupu v moři nebo bazénu a moc nemusím pláže, ráda si ale užívám tu atmosféru kolem toho. 
Miluju dobré jídlo a kávu.
 
Zajímalo by Vás něco víc? 
Napiště mi to do zprávy na Facebooku nebo Instagramu.
 
Vaše Pavla 
 
 
 
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz