Rádi děláme radost a tak ke každé objednávce nad 1500 Kč, přibalujeme malý dárek.

Velryba Berta z ponožky na spaní

Kdo doma nemá nějakou tu ponožku na spaní, které se ztratila druhá do páru?

No podle mě asi nikdo, prostě pračky odjaktěživa ponožky žerou a celosvětově si je vyměňují, to je přece známá věc. Pravděpodobně žijí ve stejném vesmíru jako věčně chybějící a nesedící víčka na potravinové kontejnery. 

No tak tentokrát, si z té ponožky navíc, můžete snadno v 10 krocích vyrobit kámošku velrybu Bertu.

IMG_4640_1

Je to skvělá aktivita na doma nebo ke stolu na zahradu. Prostě ze (staré) ponožky, se snadno a rychle stane hračka, děti se učí s jehlou a nití (nebo vás u toho sledují) a krásně se u toho dá ukázat, že i staré nebo vyřazené věci najdou užitek a další smysl. 

IMG_4576

Návod je sestavený přehledně a pochopitelně i pro úplného šicího nováčka a vzhledem k tomu, že to je malý projekt, není potřeba mít šicí stroj a úplně v pohodě vše zvládnete za chvilku i v ruce. 

IMG_4584

Řešíte čím Bertu vyplnit, protože doma nic nemáte? Tak to je úplně snadné, využít se dají odstřižky látek, stará výplň z polštáře nebo třeba další liché ponožky a pokud to chcete mít prostě "v topu" tak skočte do galanterie a kupte trošku PES kuliček, mají je často i v malých baleních a stojí pár korun.

IMG_4608

Tak co? Přesvědčila jsem vás?

IMG_4641

Jsem si jistá že v tuhle chvíli už vás mám na svojí straně a do projektu se s chutí pustíte, nezapomeňte ho sdílet na sociálních sítích a označit #lunababytvoreni

Moc se těším až všechny vaše výtvory uvidím.

Pavla a čtyřnohý asistent Rudík

 

 
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz