Klipy na dudlíky

 

Ztrácíte často z kočárku dudlík nebo ho někde neustále hledáte?

Klip na dudlík je na tento problém skvělé řešení. Díky krásnému "boho" macramé provedení, bude ozdobou vašich procházek.

8 položek celkem

Cena

270271
1270271

Značky

Položek k zobrazení: 8
Macramé klip na dudlíky - bledě modrá
270 Kč

Elegantní macramé klip na dudlíky v nádherné bledě modré barvě. Udržte dudlíky v bezpečí a s tímto módním doplňkem pro vaše miminko.

Kód: 743
Macramé klip na dudlíky - hořčicová
270 Kč

Elegantní macramé klip na dudlíky v nádherné hořčicové barvě. Udržte dudlíky v bezpečí a stylu s tímto módním doplňkem pro vaše miminko.

Kód: 744
Macramé klip na dudlíky - mechová
270 Kč

Elegantní macramé klip na dudlíky v nádherné mechové barvě. Udržte dudlíky v bezpečí a stylu s tímto módním doplňkem pro vaše miminko.

Kód: 3782
Macramé klip na dudlíky - přírodní
270 Kč

Elegantní macramé klip na dudlíky v nádherné přírodní barvě. Udržte dudlíky v bezpečí a stylu s tímto módním doplňkem pro vaše miminko.

Kód: 742
Macramé klip na dudlíky - růžová
270 Kč

Elegantní macramé klip na dudlíky v nádherné růžové barvě. Udržte dudlíky v bezpečí a stylu s tímto módním doplňkem pro vaše miminko.

Kód: 741
Macramé klip na dudlíky - tmavě modrá
270 Kč

Elegantní macramé klip na dudlíky v nádherné tmavě modré barvě. Udržte dudlíky v bezpečí a stylu s tímto módním doplňkem pro vaše miminko.

Kód: 746
Macramé klip na dudlíky - výrazně růžová
270 Kč

Elegantní macramé klip na dudlíky v nádherné výrazně růžové barvě. Udržte dudlíky v bezpečí a stylu s tímto módním doplňkem pro vaše miminko.

Kód: 3781
Macramé klip na dudlíky - zelená
270 Kč

Elegantní macramé klip na dudlíky v nádherné zelené barvě. Udržte dudlíky v bezpečí a stylu s tímto módním doplňkem pro vaše miminko.

Kód: 745
Druhé narozeniny
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz