O mně

Ručně ušité je nejlepší

Po mnoha letech jsem usedla k šicímu stroji a objevila vášeň, kterou jsem ani nevěděla že mám a tak jsem se rozhodla podělit o mou srdeční záležitost s vámi všemi a založit značku "Luna Baby".

Můj příběh začal v Austrálii, kde jsem skoro osm let žila, studovala a pracovala. Miluji kreativní práci a vždycky jsem se ráda podílela na nejrůznějších projektech anebo je i sama vymýšlela. Přes malování porcelánu, organizování yoga víkendů, po prodej mnou fermentovaných potravin, jsem jednoho večera usedla ke stroji a jak jsem již zmínila, objevila jsem něco, co mne nadchlo. Pracovat rukama možná není pro každého, ale já bych tomu vždy dala přednost před sebelepší prací v kanceláři. Zanechat něco za sebou je pro mně nejlepší pocit.

Trvalo mi dlouho, než jsem se v životě zamyslela a rozhodla se takzvaně zpomalit a popřemýšlet o tom, odkud moje oblečení a textilní výrobky pocházejí. Spousta produkce je ze zahraničí a přitom zde máme svoje vlastní skvělé maloobchody a výrobce, kteří si zaslouží naši podporu a tak se držím hesla "co je české je skvělé". Všechny látky a materiály pro naše produkty jsou pečlivě vybírány z českých maloobchodů a tak věřte, že nedáváte své peníze velkému šéfovi na nové Lambo, ale pomáháte někomu zaplatit třeba fotbal pro svého syna anebo taneční kroužek pro dceru. 

IMG_0760-50

Co je české, to je skvělé!

A tak si buďte více než jisti, že každý výrobek je šit mnou s láskou a péčí a odchází v kvalitě, ve které bych si ho jako zákazník přála sama obdržet. Držím se motta, které mi předala moje mamka Alena a to je: "Když něco děláš, tak to dělej pořádně" a to já pro vás celým svým srdcem dělám. 

S láskou Pavla

P.S. Rozhovor se mnou si můžete přečíst zde: https://simply-ellie.exposure.co/rozhovor-lunababy

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení