Nezapomeňte se podívat na dudlíky, lahve a další od dánské značky Hevea. Právě teď s podzimní 20% slevou.

O mně

Moje cesta k Luna Baby

Můj příběh začal v Austrálii, kde jsem skoro osm let žila, studovala a pracovala. Miluji kreativní práci a vždycky jsem se ráda podílela na nejrůznějších projektech anebo je i sama vymýšlela. Přes malování porcelánu, organizování yoga víkendů, po prodej mnou fermentovaných potravin, jsem jednoho večera usedla ke stroji a objevila jsem něco, co mne nadchlo. Pracovat rukama možná není pro každého, ale já to prostě miluji. Pomůže mi to vyčistit hlavu a zanechat něco za sebou je pro mně nejlepší pocit.

Trvalo mi dlouho, než jsem se v životě zamyslela a rozhodla se takzvaně zpomalit a popřemýšlet o tom, odkud moje oblečení a textilní výrobky pocházejí. Spousta produkce je ze zahraničí a přitom zde máme svoje vlastní skvělé maloobchody a výrobce, kteří si zaslouží naši plnou podporu. Všechny látky a materiály pro moje produkty pečlivě vybírám z českých maloobchodů a tak věřte, že pomáháte dalším podnikavcům a maminkám na mateřské plnit svůj sen.

IMG_0760-50

Co je české, to je skvělé!

A tak si můžete být jistí, že každý výrobek je šit s láskou a péčí a odchází v kvalitě, ve které bych si ho jako zákazník přála sama obdržet. Držím se motta, které mi předala moje mamka Alena a to je: "Když něco děláš, tak to dělej pořádně" a to já pro vás celým svým srdcem dělám. 

S láskou Pavla

P.S. Rozhovor se mnou si můžete přečíst zde: https://simply-ellie.exposure.co/rozhovor-lunababy

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz