O mně

Ručně ušité je nejlepší

Po mnoha letech jsem usedla k šicímu stroji a objevila vášeň, kterou jsem ani nevěděla že mám a tak jsem se rozhodla podělit o mou srdeční záležitost s vámi všemi a založit značku "Luna Baby".

Můj příběh začal v Austrálii, kde jsem skoro osm let žila, studovala a pracovala. Miluji kreativní práci a vždycky jsem se ráda podílela na nejrůznějších projektech anebo je i sama vymýšlela. Přes malování porcelánu, organizování yoga víkendů, po prodej mnou fermentovaných potravin, jsem jednoho večera usedla ke stroji a jak jsem již zmínila, objevila jsem něco, co mne nadchlo. Pracovat rukama možná není pro každého, ale já bych tomu vždy dala přednost před sebelepší prací v kanceláři. Zanechat něco za sebou je pro mně nejlepší pocit.

Trvalo mi dlouho, než jsem se v životě zamyslela a rozhodla se takzvaně zpomalit a popřemýšlet o tom, odkud moje oblečení a textilní výrobky pocházejí. Spousta produkce je ze zahraničí a přitom zde máme svoje vlastní skvělé maloobchody a výrobce, kteří si zaslouží naši podporu a tak se držím hesla "co je české je skvělé". Všechny látky a materiály pro naše produkty jsou pečlivě vybírány z českých maloobchodů a tak věřte, že nedáváte své peníze velkému šéfovi na nové Lambo, ale pomáháte někomu zaplatit třeba fotbal pro svého syna anebo taneční kroužek pro dceru. 

IMG_0760-50

Co je české, to je skvělé!

A tak si buďte více než jisti, že každý výrobek je šit mnou s láskou a péčí a odchází v kvalitě, ve které bych si ho jako zákazník přála sama obdržet. Držím se motta, které mi předala moje mamka Alena a to je: "Když něco děláš, tak to dělej pořádně" a to já pro vás celým svým srdcem dělám. 

S láskou Pavla

P.S. Rozhovor se mnou si můžete přečíst zde: https://simply-ellie.exposure.co/rozhovor-lunababy

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz