KONČÍME! S kódem ByeByeLuna 30% sleva úplně na vše!

O nás

Cesta k Luna Baby

Můj příběh začal v Austrálii, kde jsem skoro osm let žila, studovala a pracovala. Miluji kreativní práci a vždycky jsem se ráda podílela na nejrůznějších projektech anebo je i sama vymýšlela. Přes malování porcelánu, organizování yoga víkendů, po prodej mnou fermentovaných potravin, jsem jednoho večera usedla ke stroji a objevila jsem něco, co mne nadchlo. Pracovat rukama možná není pro každého, ale já to prostě miluji. Pomůže mi to vyčistit hlavu a zanechat něco za sebou je pro mně nejlepší pocit.

Trvalo mi dlouho, než jsem se v životě zamyslela a rozhodla se takzvaně zpomalit a popřemýšlet o tom, odkud moje oblečení a textilní výrobky pocházejí. Spousta produkce je ze zahraničí a přitom zde máme svoje vlastní skvělé maloobchody a výrobce, kteří si zaslouží naši plnou podporu. Všechny látky a materiály pro naše produkty pečlivě vybírám z českých maloobchodů a tak věřte, že pomáháte dalším podnikavcům a maminkám na mateřské plnit si svůj sen.

DSC_0588

Co je české, to je skvělé!

Buďte si jistí, že každý výrobek je šit s láskou a péčí a odchází v kvalitě, ve které bych si ho jako zákazník přála sama obdržet. Držím se motta, které mi předala moje mamka Alena a to je: "Když něco děláš, tak to dělej pořádně" a to já pro vás celým svým srdcem s mým týmem dělám. 

S láskou Pavla, zakladatelka značky Luna Baby

P.S. Rozhovor se mnou si můžete přečíst na blogu Túlavé dievča nebo jsem byla hostem na YouTubovém kanále u Kristýny Anny Gladiš.

 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz